Lobelijų daigai buvo tragiški! Tokius tik išmesti. Nereikia būti specialistu, kad suprastum jog augalai neprigis. Daigai buvo sudžiūvę. Taip, kad gerbkite save ir kitus ir negalvokite, kad pirkėjai kvailiai.
D
Danute V.
Gėlės
Ne tik Lobelija Lilac, bet visos gėlės labai grazios, puikiai auga. Aptarnavimas puikus.